Ledelse og ansatte

Rektor

Elin Stavrum 22 57 55 18

Mobil: 993 26 300
Elin.Stavrum@ude.oslo.kommune.no

Ass. rektor

Erik Horgen 22 57 55 17

Mobil: 995 46 081
erik.horgen@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsledere

Elektrofag
Espen Remfeldt Orfjell  22 57 55 15

Mobil: 920 61 261

espen.remfeldt.orfjell@ude.oslo.kommune.no

Restaurant- og matfag
Tord Huse 22 57 55 24

Mobil: 909 58 866
Tord.Huse@ude.oslo.kommune.no

Service- og samferdselsfag
Carina Kjellum 22 57 55 09

Mobil: 414 00 541
carina.kjellum@ude.oslo.kommune.no

Særskilt tilrettelagt undervisning 
Ta kontakt med assisterende rektor, Erik Horgen

Teknologi- industri- og produksjonsfag, avdeling Ullevål, Sognsveien 80
Ellen Møller 22 57 55 06

Mobil: 993 36 744
ellen.moller@ude.oslo.kommune.no

Elevtjenester

Gunhild Solem 22 57 55 39

Mobil: 909 51 674

gunhild.solem@ude.oslo.kommune.no