Hovedseksjon

Ledelse og ansatte

Gruppebilde av staben ved Etterstad vgs

Rektor

Elin Stavrum 
Mobil: 993 26 300
Elin.Stavrum@osloskolen.no

Ass. rektor

Erik Horgen 
Mobil: 995 46 081
erik.horgen@osloskolen.no

Avdelingsledere

Elektro og datateknologi

Espen Remfeldt Orfjell  
Mobil: 920 61 261
espen.remfeldt.orfjell@osloskolen.no

Restaurant- og matfag
Tord Huse 
Mobil: 909 58 866 
Tord.Huse@osloskolen.no

Salg, service og reiseliv
Carina Kjellum 
Mobil: 414 00 541 
carina.kjellum@osloskolen.no

Teknologi- og industrifag, avdeling Ullevål, Sognsvn. 80
Avdelingsleder: Ellen Møller 
Mobil: 993 36 744
ellen.moller@osloskolen.no

Administrasjonsleder: Pia Margaretha Johansen
Mobil: 932 25 744
pia.johansen1@osloskolen.no

Fellesfag
Trond Ketil Geving
Mobil: 913 83 714  
trond.geving@osloskolen.no

Elevtjenester 
Gunhild Solem 
Mobil: 909 51 674  
gunhild.solem@osloskolen.no

Særskilt tilrettelagt undervisning 
Ta kontakt med assisterende rektor, Erik Horgen

 

Rådgivere ved Etterstad vgs

Minoritetsrådgiver 
Solfrid Hanna
Telefon: 479 74 090

Laila Restan

Telefon: 466 23 447

Rådgivere, Teknologi- og industrifag

Nils Arne Reitan

Telefon: 924 82 330
Øyvind Mostue, OT-rådgiver
Telefon: 918 78 936

Rådgiver, Elektro og datateknologi + påbygg
Eirin Granlund 
Telefon: 913 16 673

Rådgiver, Salg, service og reiseliv
Anders Eie Nilsen

Telefon: 951 04 648
Rådgiver, Restaurant og matfag
Håkon Augestad
Telefon: 416 12 277