Ledelse og ansatte

Gruppebilde av staben ved Etterstad vgs

Rektor

Elin Stavrum 
Mobil: 993 26 300
Elin.Stavrum@ude.oslo.kommune.no

Ass. rektor

Erik Horgen 
Mobil: 995 46 081
erik.horgen@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsledere

Elektrofag
Espen Remfeldt Orfjell  
Mobil: 920 61 261
espen.remfeldt.orfjell@ude.oslo.kommune.no

Restaurant- og matfag
Tord Huse 
Mobil: 909 58 866 
Tord.Huse@ude.oslo.kommune.no

Service- og samferdselsfag
Carina Kjellum 
Mobil: 414 00 541 
carina.kjellum@ude.oslo.kommune.no

Teknologi- industri- og produksjonsfag, avdeling Ullevål, Sognsvn. 80
Ellen Møller 
Mobil: 993 36 744
ellen.moller@ude.oslo.kommune.no

Fellesfag
Trond Ketil Geving
Mobil: 91383714  
trond.geving@ude.oslo.kommune.no

Elevtjenester 
Gunhild Solem 
Mobil: 909 51 674  
gunhild.solem@ude.oslo.kommune.no

Særskilt tilrettelagt undervisning 
Ta kontakt med assisterende rektor, Erik Horgen

 

Rådgivere ved Etterstad vgs

Minoritetsrådgiver 
Ingebjørg Myhr, Rom 538 Bygg D
Telefon: 954 75 815
Alternativ e-post: inm@imdi.no 

Rådgivere, Teknikk og industriell produksjon
Mette Larsen, avdeling Ullevål
Mobil: 480 99 052
Øyvind Mostue, avdeling Ullevål
Mobil: 918 78 936

Rådgiver, Elektrofag
Britt Hytjan
Mobil: 91736776

Rådgiver, Service og Samfedsel
Anders Eie Nilsen 
Mobil: 95 10 46 48

Rådgiver, Restaurant og matfag
Håkon Augestad
Mobil 416 12 277