Ledelse og ansatte

Gruppebilde av staben ved Etterstad vgs

Rektor

Elin Stavrum 

Mobil: 993 26 300
Elin.Stavrum@ude.oslo.kommune.no

Ass. rektor

Erik Horgen 

Mobil: 995 46 081
erik.horgen@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsledere

Elektrofag
Espen Remfeldt Orfjell  

Mobil: 920 61 261 

espen.remfeldt.orfjell@ude.oslo.kommune.no

Restaurant- og matfag
Tord Huse 

Mobil: 909 58 866 

Tord.Huse@ude.oslo.kommune.no

Service- og samferdselsfag
Carina Kjellum 

Mobil: 414 00 541 

carina.kjellum@ude.oslo.kommune.no

Teknologi- industri- og produksjonsfag, avdeling Ullevål, Sognsvn. 80
Ellen Møller 

Mobil: 993 36 744
ellen.moller@ude.oslo.kommune.no

Elevtjenester 

Gunhild Solem 

Mobil: 909 51 674  

gunhild.solem@ude.oslo.kommune.no

Særskilt tilrettelagt undervisning 
Ta kontakt med assisterende rektor, Erik Horgen

 

Rådgivere ved Etterstad vgs

Minoritetsrådgiver 

Ingebjørg Myhr, Rom 538 Bygg D Telefon: 954 75 815

Epost: inm@imdi.no eller ingebjorg.myhr@ude.oslo.kommune.no

Rådgivere, Teknikk og Industriell produksjon

Mette Larsen, avdeling Ullevål Mobil: 480 99 052

Epost: mette.larsen@ude.oslo.kommune.no

Øyvind Mostue, avdeling Ullevål Mobil: 918 78 936

Epost: oyvind.mostue@ude.oslo.kommune.no 

Rådgiver, Elektrofag

Gunhild Solem Mobil: 909 51 674 

Epost: gunhild.solem@ude.oslo.kommune.no

Rådgiver, Service og Samfedsel

Anders Eie Nilsen Mobil: 95 10 46 48
E-post: Anderseie.nilsen@ude.oslo.kommune.no

Rådgiver, Restaurant og matfag

Håkon Augestad Mobil 416 12 277
E-post: hakon.augestad@ude.oslo.kommune.no


Sentralbord 22 57 55 00